
خودکار LED انتخاب و محل ماشین
مقدمه
NeoDen4 انتخاب خودکار LED و ماشین محل انعطاف پذیری قطعات، انعطاف پذیری PCB و انعطاف پذیری تولید است.
این است که با دوربین های دوگانه CCD مجهز, ریل خودکار, فیدر الکترونیکی خودکار و 4 سر قرار دادن, که می تواند کوه 0201 پشتیبانی, BGA, QFN.
Spotlights
1. سیستم بینایی
2. چهار سر دقیق
3. خودکار فیدر الکترونیکی
4. نقاله عمومی پشتیبانی می شود
5. پشتیبانی از ارتقاء سیستم از راه دور
6. مادربرد کامپیوتر صنعتی
پارامتر
سبک ماشین | گانتری تک با 4 سر |
تراز | دید مرحله ای |
نرخ قرار دادن | با چشم انداز: 4000 |
| ظرفیت فیدر | نوار پوست فیدر: 48 (همه 8mm) |
| اندازه جزء با بینایی | کوچکترین اندازه جزء: 0201 |
| جزء حداکثر ارتفاع | 5MM |
| وضوح | محور X/Y: 0.01MM محور Z: 0.1MM |
| چرخش | +/-180°(360°) |
| دقت موقعیت یابی | +/-0.02MM |
| تکرار پذیری ایکس-Y | +/-0.02MM |
| محل قرار دادن | 290x1500mm با ریل داخلی |
| منبع تغذیه | 110V/220V |
در باره ما

نئودن یک تولیدکننده قابل اعتماد با ۱۰ سال تجربه است. تا به حال به بیش از 130 کشور و 10000+ مجموعه ماشین در سراسر جهان صادر کرده ایم، و شهرت خوبی در بازار ساخته ایم. ما در یک موقعیت خوب نه تنها به شما عرضه ماشین آلات با کیفیت بالا، بلکه خدمات پس از فروش عالی است. مهندس آموزش دیده هر گونه پشتیبانی فنی را به شما ارائه خواهد کرد.
محصولات کلیدی ما ماشین pick&place، فر جریان مجدد و چاپگر اجاق گاز، که می تواند یک خط SMT برای تولید PCB / LED مونتاژ. لطفا احساس رایگان برای تماس با ما اگر شما هر گونه منافع.
NeoDen4 پشتیبانی از قرار دادن هیئت مدیره LED بیش از حد، می توان آن را با نقاله smt متصل شده است. این مدل همچنین از تشخیص بد تخته پشتیبانی می کند در حالی که هیئت مدیره مشتری PCB پانل شده است.
Neoden4 شده است به بسیاری از مناطق مختلف خارج از کشور عرضه شده است، ما یک رابط انگلیسی، کتابچه راهنمای کاربر، و حرفه ای پس از فروش مهندسان.



سوالات متداول
Q1:آموزش چطوره؟
A: ما ارائه کاربر انگلیسی کتابچه راهنمای کاربر و فیلم تدریس خصوصی آنلاین برای عمل. آموزش چهره به چهره نیز در دسترس است اگر مهندس خود را به کارخانه ما می آیند. تیم پشتیبانی فنی ما همیشه برای هر گونه مشکل از مشتریان آماده به کار است.
NeoDen فراهم می کند رایگان آنلاین Q / A و عیب یابی پشتیبانی و خدمات مشاوره فنی.
Q2:تعمیر و نگهداری چطوره؟
A: a. دما و رطوبت: محدوده دما 20 درجه سانتی گراد~ 26 درجه سانتی گراد، محدوده رطوبت 45~70٪.
ب. دستورالعمل صحیح ما را در کتابچه راهنمای کاربر به کار دستگاه را دنبال کنید.
Q3:آیا ماشین های شما دارای گواهی کیفیت هستند؟
A: Yes, we have CE certificates and our own technical patents.
Q4:ميتونيم ماشين رو سفارشی کنيم؟
A: بله، ماشین را می توان سفارشی کرد. لطفا برای جزئیات بیشتر با ما ارتباط برقرار کنید.
Q5:این اولین باری است که از این نوع ماشین استفاده می کنم، آیا کار کردن آسان است؟
ج: ماشین های SMT نئودن همگی بسیار آسان عمل می کنند. ما همچنین یک تیم پشتیبانی فنی حرفه ای oversea به شما خدمات.
تگ های محبوب: خودکار LED انتخاب و محل ماشین، چین، تولید کنندگان، تامین کنندگان، عمده فروشی
ارسال درخواست
