
چاپگر خودکار استنسیل

مشخصات
| نام محصول | چاپگر استنسیل خودکار |
| حداکثر اندازه تخته(X x Y) | 450mm x 350mm |
| حداقل اندازه تخته(X x Y) | 50mm x 50mm |
| ضخامت PCB | 0.4mm~ 6mm |
| صفحه جنگ | ≤1٪مورب |
| حداکثر وزن تخته | ۳ کیلوگرم |
| شکاف حاشیه هیئت مدیره | پیکربندی به 3mm |
| حداکثر شکاف پایین | 20mm |
| ارتفاع انتقال از زمین | 900±40mm |
| سرعت انتقال | 1500mm/s(Max) |
| جهت مدار انتقال | L-R, R-L, L-L, R-R |
| وزن ماشین | Appro.1000Kg |
ویژگی
پیکربندی استاندارد

سیستم موقعیت یابی نوری دقیق
چهار راه منبع نور قابل تنظیم است، شدت نور قابل تنظیم است، نور یکنواخت است، و کسب تصویر کامل تر است؛
شناسایی خوب (شامل نقاط علامت ناهموار)، مناسب برای قلع، آبکاری مس، آبکاری طلا، سمپاشی قلع، FPC و انواع دیگر PCB با رنگ های مختلف.

درایو سروو محور چاپ
محور خراش Y اتخاذ سرو موتور درایو را از طریق درایو پیچ،
برای بهبود درجه دقت، ثبات عملیاتی و گسترش عمر خدمات،
برای ارائه مشتریان با یک پلت فرم کنترل چاپ خوب است.

سیستم هوشمند squeegee
تنظیم هوشمند قابل برنامه ریزی، دو موتور مستقیم مستقل رانده squeegee،
ساخته شده در سیستم کنترل فشار دقیق.

عملکرد تشخیص بر روی استنسیل
با جبران منبع نور بالای استنسیل فولاد، CCD برای بررسی مش در زمان واقعی استفاده می شود، بنابراین به سرعت تشخیص و قضاوت در مورد اینکه آیا مش پس از تمیز کردن مسدود شده است، و انجام تمیز کردن خودکار، که مکمل تشخیص دوD PCB است.

محصولات مرتبط
سوالات متداول
Q1:چطور ميتونم ماشين رو ازت بخرم؟
ج: (1) در خط یا از طریق ایمیل با ما مشورت کنید.
(2) مذاکره و تایید قیمت نهایی ، حمل و نقل ، روش پرداخت و شرایط دیگر.
(3) فاکتور پرفروما را برای شما ارسال کنید و سفارش خود را تایید کنید.
(4) پرداخت با توجه به روش قرار داده شده بر روی proforma nvoice.
(5) ما سفارش خود را از نظر فاکتور proforma پس از تایید پرداخت کامل خود را آماده. و 100٪ بررسی کیفیت قبل از حمل و نقل.
(6) سفارش خود را از طریق اکسپرس و یا از طریق هوا و یا از طریق دریا ارسال کنید.
Q2:چه محصولاتی را می فروشید؟
A: شرکت ما در محصولات زیر معامله می کند:
تجهیزات SMT
لوازم جانبی SMT: فیدر، قطعات فیدر
SMT nozzles, دستگاه تمیز کردن پازل, فیلتر پازل
Q3:موک؟
A: 1 دستگاه مجموعه، نظم مختلط نیز مورد استقبال قرار می گیرد.
در باره ما



تگ های محبوب: پرینتر استنسیل خودکار, چین, تولید کنندگان, تامین کنندگان, عمده فروشی
ارسال درخواست



