اجاق جریان مجدد هوای گرم
مشخصات
| نام محصول | نئودن این۱۲اجاق جریان مجدد هوای گرم |
| مدل | نئودن این۱۲ |
| کمیت منطقه گرمایش | Upper6 / Down6 |
| فن خنک کننده | آپر۴ |
| سرعت نقاله | 50~ 600 میلی متر در دقیقه |
| محدوده دما | دمای اتاق~ 300 درجه سانتی گراد |
| دقت دما | ۱ درجه سانتی گراد |
| انحراف دمای PCB | ±2 درجه سانتی گراد |
| حداکثر ارتفاع (میلی متر) | 35mm(شامل ضخامت PCB) |
| حداکثر عرض هدر دادن (عرض PCB) | 350mm |
| محفظه فرایند طول | 1354mm |
| برق رسانی | AC 220v/single phase |
| اندازه ماشین | L2300mm×W650mm×H1280mm |
| زمان گرم کردن | 30 دقیقه |
| وزن خالص | ۳۰۰ کیلوگرم |
ویژگی

حفاظت از انرژی و حفاظت از محیط زیست
سیستم فیلترینگ دود ولدینگ داخلی، تصفیه موثر گازهای مضر، سازگار با محیط زیست.
صرفه جویی در انرژی، مصرف برق کم، الزامات منبع تغذیه پایین، برق مدنی عادی می تواند استفاده را برآورده کند.
ترماستات داخلی از فولاد ضد زنگ ساخته شده است که سازگار با محیط زیست است و بوی عجیبی ندارد.
کناره های داخلی مجهز به پنبه عایق هستند تا به طور مؤثری از از دست دادن گرما جلوگیری کنند.

سیستم کنترل هوشمند
هوشمند، سفارشی توسعه سیستم کنترل هوشمند، آسان برای استفاده و قدرتمند است.
حرفه ای و منحصر به فرد 4 راه هیئت مدیره سطح سیستم نظارت بر دما.
40 فایل کار را می توان برای بارگذاری آسان در طول فرایند کار ذخیره می شود.
منحنی دمایی فروشی PCB را می توان بر اساس اندازه گیری بی درنگ نمایش داد.

ظاهر ظریف
بیشتر در راستای محیط استفاده با پایان بالا.
سبک وزن، کوچک سازی، طراحی صنعتی حرفه ای، سایت نرم افزار انعطاف پذیر، کاربرپسندتر.
طراحی شاخص زیبا و ظریف با عملکرد آلارم قرمز، زرد و سبز.
طراحی صفحه نمایش پنهان مناسب برای حمل و نقل، آسان برای استفاده است.

امن تر برای استفاده
پوشش دمای بالایی به طور خودکار یک بار باز شده محدود می شود،
به طور موثر تضمین ایمنی شخصی برای اپراتورها.
منحنی دما
سنسور دما را به سنسور کانکتور وصل کنید، سنسور را به PCB متصل کنید،
و سپس با کلیک بر روی "شروع" را فشار دهید در رابط تنظیم منحنی پس از PCB به فر قرار داده شده برای دریافت منحنی درجه حرارت،
کلیک کنید "توقف" برای مکث نسل منحنی دما، و کلیک کنید "روشن" برای پاک کردن رکورد منحنی دما.
جدول فرعی «قرمز، سبز، زرد و آبی» نشان دهنده دمای بی درنگ حسگر بر روی چهار رابط متناظر با همان رنگ است.
هشدارها
خدمات ما
ما در یک موقعیت خوب نه تنها به شما عرضه دستگاه pnp با کیفیت بالا، بلکه خدمات پس از فروش عالی است.
مهندسان خوب آموزش دیده به شما هر گونه پشتیبانی فنی ارائه دهد.
10 مهندس قدرتمند پس از فروش تیم خدمات می تواند پرس و جو مشتریان و استعلام در عرض 8 ساعت پاسخ دهد.
راه حل های حرفه ای را می توان در عرض 24 ساعت هر دو روز کاری و تعطیلات ارائه شده است.
اگر شما نیاز دارید، لطفا احساس رایگان برای تماس با ما برای کسب اطلاعات بیشتر.

محصولات مرتبط
![]() | ![]() | ![]() |
| پرینتر استنسیل FP2636 | انتخاب و محل ماشین K1830 | نقاله |
Q1:آیا شما یک شرکت تجاری هستید یا تولیدکننده؟
ج: ما یک تولید کننده حرفه ای متخصص در دستگاه SMT، ماشین انتخاب و محل، فر جریان مجدد، چاپگر صفحه نمایش، خط تولید SMT و دیگر محصولات SMT هستیم.
Q2:چه محصولاتی را می فروشید؟
A: شرکت ما در محصولات زیر معامله می کند:
تجهیزات SMT
لوازم جانبی SMT: فیدر، قطعات فیدر
SMT nozzles, دستگاه تمیز کردن پازل, فیلتر پازل
Q3:موک؟
A: 1 دستگاه مجموعه، نظم مختلط نیز مورد استقبال قرار می گیرد.
در باره ما



اگر شما نیاز دارید، لطفا احساس رایگان برای تماس با ما برای کسب اطلاعات بیشتر.
تگ های محبوب: اجاق جریان هوای گرم, چین, تولید کنندگان, تامین کنندگان, عمده فروشی
ارسال درخواست








