دستگاه انتخاب و مکان دستی برای مونتاژ SMD
NeoDen 3V متوقف شده است. به دنبال ارتقاء هستید؟
NeoDen YY1 را کشف کنید، جایگزینی قدرتمندتر و مقرون به صرفهتر{1}}که برای فراتر از نیازهای شما ساخته شده است.
کاربرد در صنایع
صنعت لوازم خانگی
صنعت الکترونیک خودرو
صنعت برق
صنعت LED
صنعت ابزار و متر
صنعت کنترل هوشمند
صنعت IOT
صنایع نظامی
ویژگی ها
1. سیستم سر فول ویژن 2
دو سر قرارگیری با دقت بالا{0} با چرخش 180 درجه میتواند نیاز به قطعات وسیع را برآورده کند.
2. جعبه لایه برداری خودکار ثبت شده-
محرک های الکترومغناطیسی ثبت شده، نیازی به خلاص شدن از شر لایه نایلونی هدر رفته به صورت دستی ندارید، که باعث صرفه جویی در زمان و تلاش شما می شود.
3. موقعیت یابی PCB انعطاف پذیر
با استفاده از میلهها و پینهای پشتیبانی PCB، هر جایی که میخواهید PCB را قرار دهید و هر شکلی که PCB شما باشد، میتوان همه چیز را به خوبی اداره کرد.
4. کنترلر یکپارچه
عملکرد پایدارتر و تعمیر و نگهداری آسان تر.
مشخصات
| مدل | NeoDen3V (پیشرفته) |
| تعداد سران | 2 |
| تراز | چشم انداز |
| چرخش | ± 180 درجه |
| نرخ قرار دادن |
5000 CPH (بدون دید) 3500 CPH (با دید) |
| ظرفیت فیدر | فیدر نوار: 44 (همه 8 میلی متر) |
| فیدر ویبره: 0 تا 5 | |
| سینی فیدر: 5 تا 10 (سفارشی سازی پشتیبانی می شود) |
|
| ابعاد تخته | حداکثر: 320*360 میلی متر |
| محدوده کامپوننت | کوچکترین اجزاء: 0402 |
| بزرگترین اجزای سازنده: TQFP144 | |
| حداکثر ارتفاع: 5 میلی متر | |
| تعداد پمپ ها | 3 |
| دقت قرار دادن | ± 0.02 میلی متر |
| سیستم عامل | WindowsXP-NOVA |
| قدرت | 160~200W |
| تامین برق | 110V/220V |
| اندازه دستگاه | 820(L)*680(W)*410(H)mm |
| اندازه بسته بندی | 1001(L)*961(W)*568(H)mm |
| وزن خالص | 60 کیلوگرم |
| وزن ناخالص | 85 کیلوگرم |
گارانتی
دستگاه کامل دارای یک دوره گارانتی یک ساله از زمان خرید و پشتیبانی مادام العمر و همچنین عرضه طولانی مدت قیمت کارخانه است.
ما خدمات پشتیبانی آنلاین پرسش و پاسخ و عیب یابی و مشاوره فنی ارائه می دهیم.
ما همچنین میتوانیم یک خط تولید{0}}SMT را به مشتریان عرضه کنیم
چاپگر لحیم کاری ← دستگاه انتخاب و جایگذاری رومیزی → لحیم کاری مجدد

درباره ما
کارخانه

NeoDen یک تولید کننده قابل اعتماد با 10 سال تجربه است. ما تا به حال به بیش از 130 کشور و10000+ مجموعه ماشین آلات در سرتاسر جهان صادرات داشته ایم و در بازار شهرت خوبی به دست آورده ایم. ما در موقعیت خوبی هستیم که نه تنها دستگاههای-با کیفیت بالا را به شما ارائه میکنیم، بلکه خدمات پس از فروش- عالی را نیز ارائه میکنیم. مهندس آموزش دیده-هر گونه پشتیبانی فنی را به شما ارائه خواهد کرد.
محصولات کلیدی ما ماشین انتخاب و مکان، اجاق گاز و چاپگر لحیم کاری است که می تواند خط SMT را برای تولید PCB/LED مونتاژ کند. لطفا در صورت داشتن هرگونه علاقه با ما تماس بگیرید.
گواهینامه

نمایشگاه

تگ های محبوب: دستگاه انتخاب و مکان دستی برای مونتاژ smd، چین، تولید کنندگان، تامین کنندگان، عمده فروشی
ارسال درخواست




