SMT AOI ماشین
دستگاه SMT AOI

ویژگی های ماشین
1. HD رنگ جهانی قرار گرفتن در معرض سرعت دوربین های دیجیتال افزایش 30٪.
2. عمق بالای لنز میدان telecentric, که می تواند مفاصل لرزش در سمت اجزای بالا اندازه گیری.
3. پشتیبانی از تشخیص smt جلو، پشت و شیب ایستگاه.
4. پشتیبانی 0201 و 01005 بسته بندی بازرسی جزء.
5. دلار کانادا واردات داده ها ، خودکار پیوند کتابخانه جزء ، رنگ خودکار چیدن.
6. درست بدون توقف برنامه نویسی آفلاین و به روز رسانی برنامه.
7. MES لنگر انداختن داده ها برای تحقق کارخانه هوشمند.
8. پشتیبانی از چند خط مدیریت متمرکز و خدمات از راه دور.
جزئیات
| نام محصول | دستگاه SMT AOI |
| ضخامت PCB | 0.6mm~ 6mm |
| حداکثر اندازه PCB (X x Y) | 510mm x 460mm |
| Min. اندازه PCB (Y x X) | 50mm x 50mm |
| مكس، گپ پايين | 50mm |
| مكس، گپ بالا | 35mm |
| سرعت متحرک | 1500mm/Sec(Max) |
| ارتفاع انتقال از زمین | 900±30mm |
| روش انتقال | وان استی مرحله لین |
| روش گیره سازی PCB | گیره بستر قفل لبه |
| وزن | 750 کیلوگرم/850 کیلوگرم |
خدمات ما
ما در موقعیت خوبی هستیم نه تنها به شما عرضه دستگاه pnp با کیفیت بالا , بلکه خدمات عالی پس از فروش.
مهندسان خوب آموزش دیده به شما هر گونه پشتیبانی فنی ارائه دهد.
10 مهندس قدرتمند پس از فروش تیم خدمات می تواند پرس و جو مشتریان و استعلام در عرض 8 ساعت پاسخ ، راه حل های حرفه ای را می توان در عرض 24 ساعت هر دو روز کاری و تعطیلات ارائه شده است.

Q1: چه محصولاتی را می فروشید؟
A: شرکت ما در محصولات زیر معامله می کند:
تجهیزات SMT
لوازم جانبی SMT: فیدر، قطعات فیدر
SMT nozzles, دستگاه تمیز کردن پازل, فیلتر پازل
Q2:راه حمل و نقل چيه؟
ب: اینها همه ماشین های سنگین هستند؛ پیشنهاد می کنیم از کشتی باری استفاده کنید. اما قطعات برای mending ماشین آلات، حمل و نقل هوایی خوب خواهد بود.
Q3:چگونه پرداخت کنم؟
ب: دوست من، راه های زیادی وجود دارد. T / T (ما ترجیح می دهیم این یکی) ، وسترن یونیون ، PayPal ، یکی از مورد علاقه خود را انتخاب کنید.
در باره ما



اگر شما نیاز دارید، لطفا احساس رایگان برای تماس با ما برای کسب اطلاعات بیشتر.
تگ های محبوب: ماشین smt aoi ، چین ، تولید کنندگان ، تامین کنندگان ، عمده فروشی
ارسال درخواست



