
اس ام ای لودر
توضیحات
ویژگی
1. سیستم کنترل PLC، سنسور فتوالکتریک با کارایی بالا، موتور.
2. بشریت کنترل پنل (صفحه نمایش لمسی قابل تنظیم) عملیات.
3. دو magzines فاصله قابل تنظیم است. (10, 20, 30, 40mm)
۴- از جهت چپ به راست (قابل تنظیم از جهت راست به چپ).
5. خروجی استاندارد، اتصال آسان با تجهیزات دیگر.
مشخصات
| نام محصول | اس ام ای لودر |
| مدل | BLF-330B |
| اندازه PCB (L*W) | 50*50-460*330mm |
| اندازه مجله (L*W*H) | 460*400*563 |
| زمان بارگذاری | تقریبا.6 ثانیه |
| تغییر مجله در طول زمان | تقریبا.25 ثانیه |
| Power source & consumption | 100-230VAC (سفارشی), 1ph, حداکثر 300VA |
| Air pressure & consumption | 4-6 نوار، حداکثر 10L / دقیقه |
| ضخامت PCB | دقیقه 0.4mm |
| ارتفاع حمل و نقل (میلی متر) | 900±30 (یا سفارشی) |
| بعد (L*W*H) | 1670mm*850mm*1250mm |
| وزن | ۱۸۵ کیلوگرم |
خدمات ما
1. دانش خوب در بازار های مختلف می تواند نیازهای ویژه ای را برآورده کند.
2. تولید کننده واقعی با کارخانه خود ما واقع در Huzhou، چین.
3. تیم فنی حرفه ای قوی اطمینان حاصل شود برای تولید محصولات با کیفیت بالا.
4. سیستم کنترل هزینه های ویژه اطمینان حاصل شود برای ارائه قیمت مطلوب ترین.
5. تجربه غنی در منطقه SMT.
اگر شما نیاز دارید، لطفا احساس رایگان به contما را برای کسب اطلاعات بیشتر عمل کنید.

Q1:چطور ميتونم ماشين رو ازت بخرم؟
ج: (1) در خط یا از طریق ایمیل با ما مشورت کنید.
(2) مذاکره و تایید قیمت نهایی ، حمل و نقل ، روش پرداخت و شرایط دیگر.
(3) فاکتور پرفروما را برای شما ارسال کنید و سفارش خود را تایید کنید.
(4) پرداخت با توجه به روش قرار داده شده بر روی proforma nvoice.
(5) ما سفارش خود را از نظر فاکتور proforma پس از تایید پرداخت کامل خود را آماده. و 100٪ بررسی کیفیت قبل از حمل و نقل.
(6) سفارش خود را از طریق اکسپرس و یا از طریق هوا و یا از طریق دریا ارسال کنید.
Q2:چه محصولاتی را می فروشید؟
A: شرکت ما در محصولات زیر معامله می کند:
تجهیزات SMT
لوازم جانبی SMT: فیدر، قطعات فیدر
SMT nozzles, دستگاه تمیز کردن پازل, فیلتر پازل
در باره ما



اگر شما نیاز دارید، لطفا احساس رایگان برای تماس با ما برای کسب اطلاعات بیشتر.
تگ های محبوب: smt لودر ، چین ، تولید کنندگان ، تامین کنندگان ، عمده فروشی
ارسال درخواست
