
دستگاه SMT OFF-LINE AOI
دستگاه SMT OFF-LINE AOI
شرح
| نام محصول | دستگاه SMT OFF-LINE AOI |
| ضخامت PCB | 0.3-8.0 mm (خم شدن PCB: کمتر از یا مساوی با 3 میلی متر) |
| ارتفاع عنصر PCB | 50 میلی متر بالای 50 میلی متر پایین |
| تجهیزات رانندگی | موتور سروو پاناسونیک |
| سیستم حرکت | پیچ با دقت بالا + ریل راهنمای دوتایی خطی |
| دقت موقعیت یابی | کمتر از یا برابر با 10μm |
| سرعت حرکت | حداکثر .700 mm/sec |
| منبع تغذیه | AC220V 50Hz 1800W |
| الزامات زیست محیطی | دما: 2 ~ 45 درجه ، رطوبت نسبی 25 ٪-85 ((یخبندان رایگان) |
| ابعاد | L875*W940*H1350mm |
| وزن | 600 کیلوگرم |
نشان
سیستم شناسایی
پروژه تشخیص: قطعات از دست رفته ، قلع گمشده ، مدار کوتاه ، جوشکاری کاذب ، قطعات اشتباه ، معکوس ، بنای تاریخی ، نوع معکوس و غیره .
عنصر تشخیص: عنصر تراشه (بیش از 01005) ، IC (0. 3mm) {{2} pitch) ، اجزای FPCB پا و غیره.
خدمات ما
ما در موقعیت خوبی قرار داریم نه تنها برای تأمین دستگاه PNP با کیفیت بالا ، بلکه خدمات عالی پس از فروش .
مهندسان آموزش دیده به شما هرگونه پشتیبانی فنی . را به شما ارائه می دهند
10 مهندسین تیم خدمات قدرتمند پس از فروش می توانند در طی 8 ساعت به پرس و جو و سوالات مشتریان پاسخ دهند {3 {}
راه حل های حرفه ای را می توان طی 24 ساعت هم در روز کاری و هم در تعطیلات ارائه داد {1 {1}
خط تولید مونتاژ یک طرفه SMT را ارائه دهید

پرسش
Q1: این اولین باری است که من از این نوع دستگاه استفاده می کنم ، آیا کار با آن آسان است؟
پاسخ: بله . ویدیوی راهنمای انگلیسی وجود دارد که به شما نشان می دهد که چگونه از دستگاه {{1} استفاده کنید
اگر در روند کار دستگاه شک دارید ، لطفاً با ما تماس بگیرید {{0}
ما همچنین سرویس خارج از کشور را در محل . ارائه می دهیم
Q2: راه حمل و نقل چیست؟
پاسخ: اینها همه ماشین های سنگین .
ما پیشنهاد می کنیم از کشتی باری . استفاده کنید
اما اجزای اصلاح دستگاه ها ، حمل و نقل هوایی خوب خواهد بود {{0}
Q3: گارانتی چطور؟
پاسخ: ما از یک سال ضمانت . ما به شما کمک خواهیم کرد به موقع .
تمام قطعات یدکی به صورت رایگان برای شما در دوره گارانتی فراهم می شود .
درباره ما
نمایشگاه






مجوز

کارخانه



در صورت نیاز ، لطفاً برای اطلاعات بیشتر با UF تماس بگیرید {{0}
تگ های محبوب: دستگاه SMT OFF-LINE AOI ، چین ، تولید کنندگان ، تأمین کنندگان ، عمده فروشی
ارسال درخواست
