
SMT Online SPI Machine
مشخصات
| نام محصول | SMT Online SPI Machine |
| مدل | ND S1 |
| FOV | 48mm*40mm (20μm) |
| زمان پردازش در هر فریم | & lt؛ 0.7 ثانیه |
| حداکثر ارتفاع تست | 400 μm |
| محدوده لحیم کاری | 0.2mm×0.2mm~12mm×12mm |
| دقت تشخیص ارتفاع | 1 μm |
| به طور مکرر (حجم، مساحت، ارتفاع) | & lt؛ 1 میکرومتر |
| اندازه های خارجی | L1090*W1290*H1534mm |
| وزن | 750 کیلوگرم |
سیستم نرم افزاری:
سیستم عامل: Windows 7 Ultimate 64bit
1) سیستم شناسایی:
ویژگی: دوربین شطرنجی سه بعدی (دوگانه اختیاری است)
رابط کاربری: برنامه نویسی گرافیکی، کارکرد آسان، تغییر سیستم چینی و انگلیسی
رابط: تصویر دو بعدی و سه بعدی با رنگ واقعی
MARK: می توانید 2 نقطه علامت مشترک را انتخاب کنید
2) برنامه: پشتیبانی از گربر، ورودی CAD، برنامه آفلاین و دستی
خدمات ما
1. خدمات حرفه ای بیشتر در ماشین آلات PNP
2. توانایی ساخت بهتر
3. مدت پرداخت مختلف برای انتخاب: T/T، Western Union، L/C، Paypal
4. کیفیت بالا / مواد ایمن / قیمت رقابتی
5. سفارش کوچک در دسترس است
6. پاسخ سریع
7. حمل و نقل ایمن و سریع تر

Q1: در مورد زمان تولید انبوه چطور؟
A: 15-30 روز کاری برای تولید انبوه.
این بستگی به مقدار شما دارد و ما تمام تلاش خود را می کنیم تا نیازهای شما را برآورده کنیم.
Q2:آیا می توانم درخواست تغییر فرم بسته بندی و حمل و نقل را بدهم؟
A: بله، ما می توانیم شکل بسته بندی و حمل و نقل را با توجه به درخواست شما تغییر دهیم.
اما شما باید هزینه های خود را در این دوره و اسپردها متحمل شوید.
Q3: مزیت شما در مقایسه با رقبایتان چیست؟
ج: (1). تولید کننده واجد شرایط
(2). کنترل کیفیت قابل اعتماد
(3). قیمت رقابتی
(4). کار با راندمان بالا (24*7 ساعت)
(5). سرویس یک مرحله ای
درباره ما



① تاسیس در سال 2010، 200+ کارمند، 8000+ متر مربع. کارخانه
② محصولات NeoDen: دستگاه PNP سری اسمارت، NeoDen K1830، NeoDen4، NeoDen3V، NeoDen7، NeoDen6، TM220A، TM240A، TM245P، اجاق گاز IN6، IN12، چاپگر خمیر لحیم کاری IN6، IN12، چاپگر خمیر لحیم کاری FP234، FP263
③ با CE فهرست شده و 50 + اختراع را دریافت کرده است
④ 30+ مهندسین کنترل کیفیت و پشتیبانی فنی، 15+ فروش بین المللی ارشد، پاسخگویی به موقع مشتری در عرض 8 ساعت، ارائه راه حل های حرفه ای در عرض 24 ساعت
در صورت نیاز، لطفا برای اطلاعات بیشتر با uf تماس بگیرید.
تگ های محبوب: smt آنلاین دستگاه spi، چین، تولید کنندگان، تامین کنندگان، عمده فروشی
ارسال درخواست
