
دستگاه بازرسی اشعه ایکس SMT
مشخصات
| نام محصول | دستگاه بازرسی اشعه ایکس SMT |
| مدل | ND 56X |
| محدوده ولتاژ | 40-90 کیلو ولت |
| محدوده فعلی | 10-200 μA |
| حداکثر توان خروجی | 8 W |
| اندازه نقطه فوکوس میکرو | 15μm |
| حداکثر حجم نمونه | 280mm×320mm |
| ورودی برق | 220 ولت 10 آمپر / 110 ولت 15 آمپر 50-60 هرتز |
| ابعاد | L850mm×W1000mm×H1700mm |
| وزن خالص در مورد | 750 کیلوگرم |
مشخصات آشکارساز صفحه تخت
نوع: TFT Industrial Dynamic FPD
پیکسل ماتریس: 768×768
میدان دید: 65mm×65mm
وضوح: 5.8Lp/mm
فریم: (1×1) 40 فریم در ثانیه
بیت تبدیل A/D 16 بیتی
کنترل کیفیت
ما باید QCperson در خطوط تولید برای بازرسی باقی بماند.
تمامی محصولات باید قبل از تحویل بررسی شده باشند.
ما بازرسی داخلی و بازرسی نهایی را انجام می دهیم.
1. تمام مواد خام پس از رسیدن به کارخانه ما بررسی می شود.
2. تمام قطعات و آرم و تمام جزئیات در طول تولید بررسی می شود.
3. تمام جزئیات بسته بندی در طول تولید بررسی می شود.
4. تمام کیفیت تولید و بسته بندی در بازرسی نهایی پس از اتمام بررسی می شود.

Q1: چگونه می توانم سفارش بدهم؟
پاسخ: برای سفارش می توانید با هر یک از فروشندگان ما تماس بگیرید.
لطفا جزئیات مورد نیاز خود را تا حد امکان واضح ارائه دهید.
بنابراین ما می توانیم در اولین بار پیشنهاد را برای شما ارسال کنیم.
برای طراحی یا بحث بیشتر، بهتر است در صورت تأخیر با اسکایپ، TradeManger یا QQ یا واتس اپ یا راه های فوری دیگر با ما تماس بگیرید.
Q2:آیا مجوز صادرات دارید؟
ج: بله.
Q3:آیا خدمات پس از فروش دارید؟
A: بله، خدمات پس از فروش خوب، رسیدگی به شکایت مشتری و حل مشکل برای مشتریان.
درباره ما



شرکت فناوری نئودن ژجیانگ از سال 2010 تولید و صادرات ماشین آلات مختلف کوچک و مکانیکی دارد.
با حضور جهانی در بیش از 130 کشور، عملکرد عالی، دقت بالا و قابلیت اطمینان دستگاههای NeoDen PNP آنها را برای R&D، نمونهسازی حرفهای و تولید دستهای کوچک تا متوسط عالی کرده است. ما راه حل حرفه ای تجهیزات SMT یک توقف را ارائه می دهیم.
① 30+ نمایندگی جهانی تحت پوشش در آسیا، اروپا، آمریکا، اقیانوسیه و آفریقا
② مهندسان کنترل کیفیت و پشتیبانی فنی 30+، فروش بین المللی ارشد 15+، پاسخگویی به موقع مشتری در عرض 8 ساعت، ارائه راه حل های حرفه ای در عرض 24 ساعت
در صورت نیاز، لطفا برای اطلاعات بیشتر با uf تماس بگیرید.
تگ های محبوب: دستگاه بازرسی اشعه ایکس smt، چین، تولید کنندگان، تامین کنندگان، عمده فروشی
ارسال درخواست
