
تجهیزات بازرسی SPI
مشخصات
| نام محصول | تجهیزات بازرسی SPI |
| مدل | ND S1 |
| FOV | 48mm*40mm (20μm) |
| زمان پردازش در هر فریم | & lt؛ 0.7 ثانیه |
| حداکثر ارتفاع تست | 400 μm |
| محدوده لحیم کاری | 0.2mm×0.2mm~12mm×12mm |
| دقت تشخیص ارتفاع | 1 μm |
| به طور مکرر (حجم، مساحت، ارتفاع) | & lt؛ 1 میکرومتر |
| اندازه های خارجی | L1090*W1290*H1534mm |
| وزن | 750 کیلوگرم |
مکانیکی
1. سیستم انتقال PCB: 900±30 میلی متر، حالت تثبیت بستر: صفحه قفل لبه، برد خودکار داخل و خارج و سیستم تنظیم، مطابقت SMEMA
2. حداقل اندازه PCB: 50mm×50mm
3. حداکثر اندازه PCB: 500mm×460mm
4. ضخامت PCB: 0.6mm~6mm
5. ترخیص لبه صفحه به بالا: 3 میلی متر پایین: 3 میلی متر
6. سرعت انتقال: 1500mm/s (MAX)
7. جبران خمش صفحه:<؛ 2mm
8. X/Yplatform:
تجهیزات درایور: سیستم سروو موتور AC
دقت تنظیم:<؛ 1 میکرومتر
سرعت حرکت: 600mm/s
خدمات ما
1. خدمات حرفه ای بیشتر در ماشین آلات PNP.
2. توانایی ساخت بهتر.
3. مدت پرداخت مختلف برای انتخاب: T/T، Western Union، L/C، Paypal
4. کیفیت بالا / مواد ایمن / قیمت رقابتی
5. سفارش کوچک در دسترس است
6. پاسخ سریع
7. حمل و نقل ایمن و سریع تر

Q1: در مورد زمان تولید انبوه چطور؟
پاسخ: صادقانه بگویم، این بستگی به مقدار سفارش و فصلی دارد که شما سفارش می دهید.
همیشه 15-30 روز بر اساس سفارش کلی.
Q2:آیا محصولات قبل از ارسال تست می شوند؟
ج: بله، البته. همه تسمه نقاله ما قبل از ارسال 100٪ QC بوده است.
ما هر بسته را هر روز تست می کنیم.
Q3:مزیت شما در مقایسه با رقبایتان چیست؟
ج: (1). تولید کننده واجد شرایط
(2). کنترل کیفیت قابل اعتماد
(3). قیمت رقابتی
(4). کار با راندمان بالا (24*7 ساعت)
(5). سرویس یک مرحله ای
درباره ما



در صورت نیاز، لطفا برای اطلاعات بیشتر با uf تماس بگیرید.
تگ های محبوب: تجهیزات بازرسی spi، چین، تولید کنندگان، تامین کنندگان، عمده فروشی
ارسال درخواست
