
تجهیزات بازرسی اشعه ایکس
مشخصات
| نام محصول | تجهیزات بازرسی اشعه ایکس |
| مدل | ND 56X |
| محدوده ولتاژ | 40-90 کیلو ولت |
| محدوده فعلی | 10-200 μA |
| حداکثر توان خروجی | 8 W |
| اندازه نقطه فوکوس میکرو | 15μm |
| حداکثر حجم نمونه | 280mm×320mm |
| ورودی برق | 220 ولت 10 آمپر / 110 ولت 15 آمپر 50-60 هرتز |
| ابعاد | L850mm×W1000mm×H1700mm |
| وزن خالص در مورد | 750 کیلوگرم |
عملکرد
تجهیزات بازرسی اشعه ایکس از طریق فشار بالا شتاب الکترون ضربه فلزی اشعه ایکس منتشر شده از طریق نمونه، ترک یک تصویر، تکنسین از طریق روشنایی تصویر برای مشاهده جزئیات مربوطه از نمونه.
قطع مدار PCB، نقص آی سی، ترک خوردگی توپ قلع قابل تشخیص است.
بسته بندی&آمپر; حمل دریایی
بسته بندی:
یک تکه در یک جعبه چوبی
مقدار مناسب برای جعبه چوبی صادراتی
سایر لوازم جانبی بسته بندی به صورت منظم
بسته بندی مورد نیاز مشتری در دسترس است
حمل دریایی:از طریق هوا، دریا یا اکسپرس
زمان تحویل:حدود 15 تا 30 روز پس از تایید جزئیات سفارش و تولید.

Q1:بازار اصلی شما چیست؟
ج: در سراسر جهان.
Q2: آیا محصولات قبل از ارسال تست می شوند؟
ج: بله، البته.
همه تسمه نقاله ما قبل از ارسال 100٪ QC بوده است. ما هر روز هر بسته را تست می کنیم.
Q3:مزیت شما در مقایسه با رقبایتان چیست؟
ج: (1). تولید کننده واجد شرایط
(2). کنترل کیفیت قابل اعتماد
(3). قیمت رقابتی
(4). کار با راندمان بالا (24*7 ساعت)
(5). سرویس یک مرحله ای
درباره ما



حقایق سریع در مورد NeoDen:
① تاسیس در سال 2010، 200+ کارمند، 8000+ متر مربع. کارخانه
② محصولات NeoDen: دستگاه PNP سری اسمارت، NeoDen K1830، NeoDen4، NeoDen3V، NeoDen7، NeoDen6، TM220A، TM240A، TM245P، اجاق گاز IN6، IN12، چاپگر خمیر لحیم کاری IN6، IN12، چاپگر خمیر لحیم کاری FP234، FP263
③ مشتری 10000+ موفق در سراسر جهان
④ 30+ نمایندگی جهانی تحت پوشش در آسیا، اروپا، آمریکا، اقیانوسیه و آفریقا
⑤ R&D مرکز: 3 R&D بخش با مهندسین حرفه ای R&D 25+
⑥ با CE فهرست شده و 50 + حق اختراع دریافت کرده است
⑦ مهندسین کنترل کیفیت و پشتیبانی فنی 30+، فروش بین المللی ارشد 15+، پاسخگویی به موقع مشتری در عرض 8 ساعت، ارائه راه حل های حرفه ای در عرض 24 ساعت
در صورت نیاز، لطفا برای اطلاعات بیشتر با uf تماس بگیرید.
تگ های محبوب: تجهیزات بازرسی اشعه ایکس، چین، تولید کنندگان، تامین کنندگان، عمده فروشی
ارسال درخواست
