
دستگاه اشعه ایکس BGA
مشخصات
| نام محصول | دستگاه اشعه ایکس NeoDen BGA |
| مدل | ND 56X |
| محدوده ولتاژ | 40-90 کیلو ولت |
| محدوده فعلی | 10-200 μA |
| حداکثر توان خروجی | 8 W |
| اندازه نقطه فوکوس میکرو | 15μm |
| حداکثر حجم نمونه | 280mm×320mm |
| ورودی برق | 220 ولت 10 آمپر / 110 ولت 15 آمپر 50-60 هرتز |
| ابعاد | L850mm×W1000mm×H1700mm |
| وزن خالص در مورد | 750 کیلوگرم |
جزئیات
مشخصات منبع لوله اشعه ایکس
نوع مهر و موم شده میکرو فوکوس لوله اشعه ایکس
مشخصات آشکارساز صفحه تخت
نوع TFT Industrial Dynamic FPD
خدمات ما
دستورالعمل محصول را ارائه دهید
آموزش ویدیویی یوتیوب
تکنسین های مجرب پس از فروش، خدمات آنلاین 24 ساعته
با کارخانه خودمان و بیش از 10 سال تجربه در صنعت SMT،
ما می توانیم مقرون به صرفه ترین محصولات را به مشتریان ارائه دهیم.

Q1:شرایط تحویل شما چیست؟
A: مدت تحویل معمولی ما FOB شانگهای است.
ما همچنین EXW، CFR، CIF، DDP، DDU و غیره را می پذیریم.
ما هزینه حمل و نقل را به شما پیشنهاد می کنیم و شما می توانید یکی از راحت ترین و موثرترین ها را برای شما انتخاب کنید.
Q2:شرایط پرداخت چیست؟
A: 100٪ T/T از قبل.
Q3: چگونه می توانم سفارش بدهم؟
پاسخ: برای سفارش می توانید با هر یک از فروشندگان ما تماس بگیرید.
لطفا جزئیات را ارائه دهیدالزامات شما تا حد امکان واضح است. بنابراین ما می توانیم y را ارسال کنیمشما پیشنهاد در اولین بار.
برای طراحی یا بحث بیشتر، بهتر است در صورت تأخیر با اسکایپ، TradeManger یا QQ یا واتس اپ یا راه های فوری دیگر با ما تماس بگیرید.
درباره ما



شرکت فناوری NeoDen ژجیانگ از سال 2010 مشغول تولید و صادرات انواع ماشینهای انتخاب و جابجایی کوچک بوده است. .
① 10000 مشتری موفق در سراسر جهان
② 30+ عوامل جهانی تحت پوشش در آسیا، اروپا، آمریکا، اقیانوسیه و آفریقا
در صورت نیاز، لطفا برای اطلاعات بیشتر با uf تماس بگیرید.
تگ های محبوب: دستگاه اشعه ایکس bga، چین، تولید کنندگان، تامین کنندگان، عمده فروشی
ارسال درخواست
