
دستگاه بازرسی خمیر لحیم کاری آنلاین
مشخصات
| نام محصول | دستگاه بازرسی خمیر لحیم آنلاین نئودن |
| مدل | ND S1 |
| FOV | 48mm*40mm (20μm) |
| زمان پردازش در هر فریم | & lt؛ 0.7 ثانیه |
| حداکثر ارتفاع تست | 400 μm |
| محدوده لحیم کاری | 0.2mm×0.2mm~12mm×12mm |
| دقت تشخیص ارتفاع | 1 μm |
| به طور مکرر (حجم، مساحت، ارتفاع) | & lt؛ 1 میکرومتر |
| اندازه های خارجی | L1090*W1290*H1534mm |
| وزن | 750 کیلوگرم |
سیستم نرم افزاری
سیستم عامل: Windows 7 Ultimate 64bit
1) سیستم شناسایی:
ویژگی: دوربین شطرنجی سه بعدی (دوگانه اختیاری است)
رابط کاربری: برنامه نویسی گرافیکی، کارکرد آسان، تغییر سیستم چینی و انگلیسی
رابط: تصویر دو بعدی و سه بعدی با رنگ واقعی
MARK: می توانید 2 نقطه علامت مشترک را انتخاب کنید
2) برنامه:پشتیبانی گربر، ورودی CAD، برنامه آفلاین و دستی
3) SPC
آفلاین SPC: پشتیبانی
گزارش SPC: گزارش هر زمان
گرافیک کنترل: حجم، مساحت، ارتفاع، افست
محتوای صادراتی: اکسل، تصویر (jpg، bmp)
کنترل کیفیت
ما باید QCperson در خطوط تولید برای بازرسی باقی بماند.
تمامی محصولات باید قبل از تحویل بررسی شده باشند.
ما بازرسی داخلی و بازرسی نهایی را انجام می دهیم.
1. تمام مواد خام پس از رسیدن به کارخانه ما بررسی می شود.
2. تمام قطعات و آرم و تمام جزئیات در طول تولید بررسی می شود.
3. تمام جزئیات بسته بندی در طول تولید بررسی می شود.
4. تمام کیفیت تولید و بسته بندی در بازرسی نهایی پس از اتمام بررسی می شود.

Q1:چگونه می توانم دستگاه Ibuy را از شما خریداری کنم؟
A: (1) با ما به صورت خطی یا از طریق ایمیل مشورت کنید.
(2) در مورد قیمت نهایی، حمل و نقل، روش پرداخت و سایر شرایط مذاکره و تأیید کنید.
(3) فاکتور perfroma را برای شما ارسال کرده و سفارش خود را تأیید کنید.
(4) پرداخت را طبق روشی که روی proforma nvoice گذاشته شده است انجام دهید.
(5) ما سفارش شما را از نظر پیش فاکتور پس از تأیید پرداخت کامل شما آماده می کنیم. و 100٪ کیفیت را قبل از ارسال بررسی می کنیم.
(6) سفارش خود را از طریق اکسپرس یا هوایی یا دریایی ارسال کنید.
Q2: آیا می توانیم دستگاه را سفارشی کنیم؟
ج: البته. همه ماشین های ما را می توان سفارشی کرد.
Q3:گارانتی چطور؟
A: ما از یک سال گارانتی پشتیبانی می کنیم. ما به موقع به شما کمک خواهیم کرد.
تمامی قطعات یدکی در مدت گارانتی به صورت رایگان در اختیار شما قرار می گیرد.
درباره ما



شرکت فناوری نئودن ژجیانگ با مسئولیت محدوداز سال 2010 ماشینهای مختلف کوچک و کوچک تولید و صادر میکند. NeoDen با بهرهگیری از R&D با تجربه غنی خود، تولید خوب آموزشدیده، شهرت زیادی از مشتریان در سراسر جهان به دست آورده است.
با حضور جهانی در بیش از 130 کشور، عملکرد عالی، دقت بالا و قابلیت اطمینان دستگاههای NeoDen PNP آنها را برای R&D، نمونهسازی حرفهای و تولید دستهای کوچک تا متوسط عالی کرده است. ما راه حل حرفه ای تجهیزات SMT یک توقف را ارائه می دهیم.
در صورت نیاز، لطفا برای اطلاعات بیشتر با uf تماس بگیرید.
تگ های محبوب: دستگاه بازرسی خمیر لحیم کاری آنلاین، چین، تولید کنندگان، تامین کنندگان، عمده فروشی
ارسال درخواست
