
بازرسی خمیر لحیم کاری SPI
مشخصات
| نام محصول | دستگاه بازرسی خمیر لحیم کاری NeoDen SPI |
| مدل | ND S1 |
| FOV | 48mm*40mm (20μm) |
| زمان پردازش در هر فریم | & lt؛ 0.7 ثانیه |
| حداکثر ارتفاع تست | 400 μm |
| محدوده لحیم کاری | 0.2mm×0.2mm~12mm×12mm |
| دقت تشخیص ارتفاع | 1 μm |
| به طور مکرر (حجم، مساحت، ارتفاع) | & lt؛ 1 میکرومتر |
| اندازه های خارجی | L1090*W1290*H1534mm |
| وزن | 750 کیلوگرم |
سیستم نرم افزاری
سیستم عامل: Windows 7 Ultimate 64bit
1) سیستم شناسایی:
ویژگی: دوربین شطرنجی سه بعدی (دوگانه اختیاری است)
رابط کاربری: برنامه نویسی گرافیکی، کارکرد آسان، تغییر سیستم چینی و انگلیسی
رابط: تصویر دو بعدی و سه بعدی با رنگ واقعی
MARK: می توانید 2 نقطه علامت مشترک را انتخاب کنید
2) برنامه:پشتیبانی گربر، ورودی CAD، برنامه آفلاین و دستی
3) SPC
آفلاین SPC: پشتیبانی
گزارش SPC: گزارش هر زمان
گرافیک کنترل: حجم، مساحت، ارتفاع، افست
محتوای صادراتی: اکسل، تصویر (jpg، bmp)

Q1:این اولین بار است که از این نوع دستگاه استفاده می کنم، آیا کار با آن آسان است؟
پاسخ: ما کتابچه راهنمای کاربر و فیلم راهنمای انگلیسی را داریم تا نحوه استفاده از دستگاه را به شما آموزش دهیم.
اگر هنوز سوالی دارید، لطفاً از طریق ایمیل / اسکایپ / whatapp / تلفن / خدمات آنلاین trademanager با ما تماس بگیرید.
Q2:چه محصولاتی می فروشید؟
A: شرکت ما در محصولات زیر معامله می کند:
تجهیزات SMT
لوازم جانبی SMT: فیدرها، قطعات فیدر
نازل SMT، دستگاه تمیز کننده نازل، فیلتر نازل
Q3:آیا استفاده از این دستگاه ها سخت است؟
پاسخ: نه، اصلا سخت نیست.
برای مشتریان قبلی ما حداکثر 2 روز برای یادگیری کار با ماشین ها کافی است.
درباره ما



شرکت فناوری نئودن ژجیانگ با مسئولیت محدوداز سال 2010 ماشینهای مختلف کوچک و کوچک تولید و صادر میکند. NeoDen با بهرهگیری از R&D با تجربه غنی خود، تولید خوب آموزشدیده، شهرت زیادی از مشتریان در سراسر جهان به دست آورده است.
در این دهه، ما به طور مستقل NeoDen4، NeoDen IN6، NeoDen K1830، NeoDen FP2636 و سایر محصولات SMT را توسعه دادیم که فروش خوبی در سراسر جهان داشتند. تاکنون بیش از 10000 عدد ماشین فروخته و آنها را به بیش از 130 کشور در سراسر جهان صادر کرده ایم و شهرت خوبی در بازار ایجاد کرده ایم. در اکوسیستم جهانی خود، ما با بهترین شریک خود برای ارائه خدمات فروش نهایی تر، پشتیبانی فنی حرفه ای و کارآمد همکاری می کنیم.
در صورت نیاز، لطفا برای اطلاعات بیشتر با uf تماس بگیرید.
تگ های محبوب: بازرسی خمیر لحیم کاری spi، چین، تولید کنندگان، تامین کنندگان، عمده فروشی
ارسال درخواست
